Twitter    Draugiem.lv    Facebook    Youtube    Flickr

Stipendijas

Posted by Latvijas bernu fonds On May - 6 - 2010

Katru gadu Latvijas Bērnu fonds sadarbībā ar Amerikas latviešu apvienība (ALA), kas vieno ap  100 000 latviešu visā Amerikā, piešķir un pasniedz stipendijas labām un centīgām, bet maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, kā arī studentiem no maznodrošinātām ģimenēm un studentiem bāreņiem. Šīs stipendijas tiek pasniegtas Amerikas Latviešu apvienības un Latvijas Bērnu fonda sadarbības ietvaros, kas aizsākās un sekmīgi turpinās kopš 1994.gada.

Gadu gaitā ir audzis piešķirto stipendiju daudzums un lielums. Studentiem stipendijas tiek piešķirtas vienam mācību gadam, katra ir USD 2000  liela un tiek izmaksāta divās daļās – mācību gada sākumā un pēc semestra sekmīgas nokārtošanas. Sekmīgie studenti stipendijas saņem līdz pat bakalaura grāda iegūšanai. Pateicoties piešķirtajai stipendijai daudziem nav jāpieņem smagais lēmums pārtraukt studijas augstskolā vai arodskolā un turpināt iegūt šobrīd tik svarīgo izglītību. Studentu mācību process tiek pastāvīgi sekots līdzi un vajadzības gadījumā sniegts nepieciešamais atbalsts.

Daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm stipendijas tiek piešķirtas uz vienu vai diviem gadiem. Pēdējos  gados stipendijas ir īpaši dāsnas – ik mēnesi ģimenes saņem USD 360 jeb divas reizes vairāk kā līdz tam. Ģimenes piešķirtās stipendijas īpaši novērtē, jo tās ir milzīgs atbalsts krīzes situācijā, bezdarbā un pesimismā, kas valda daudzās ģimenēs. Tādēļ šis atbalsts šajā laikā ģimenēm ir gan liels atbalsts, gan arī reizē atspēriena punkts tālākai – labākai dzīvei.

2015.gadā ALA stipendijas saņem 30 ģimenes, 10 studenti un 3 smagi slimie bērni.

 

Ģimenes šai stipendijai var pieteikties (ik gadu līdz 10. septembrim), ja ir vismaz 3 bērni līdz 18 gadu vecumam. Ir nepieciešamie iesniedzamie dokumenti, tie būtu:

– ģimenes iesniegums (kurā jābūt visu bērnu dzimšanas datumiem, gadiem, sekmēm, skolu, sabiedriskajām aktivitātēm, ģimenes ienākumiem, un citai svarīgai informācijai),

– izziņa no sociāla dienesta par ģimenes sastāvu.

Studenti (kuri sekmīgi uzsāks studijas vismaz 2.kursā) stipendijām var pieteikties ik gadu līdz 10.septembrim. Jāiesniedz šādi dokumenti:

– iesniegums (jānorāda kādēļ izvēlēta konkrētā specialitāte, sabiedriskās aktivitātes, ģimenes apstākļi un cita būtiska informācija),

– izziņa no augstskolas(apliecinājums ka  students turpina mācības).

Latvijas Bērnu fonds kopīgi ar ALA izvērtē iesniegtos dokumentus un kopīgi lemj par stipendiju piešķiršanu.

Atsevišķos gadījumos tiek piešķirtas arī mācību stipendijas studentiem sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem.

 

AppleMark

2015.gada 5.oktobrī

PASNIEGTAS ALA STIPENDIJAS – „DROŠAIS TILTS” LATVIJAS ĢIMENĒM UN STUDENTIEM

5.oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas 11.stāva zālē Amerikas Latviešu Apvienības un Latvijas Bērnu fonda sadarbības ietvaros pasniegtas stipendijas 20 maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, 10 studentiem no daudzbērnu ģimenēm, bāreņiem un 3 smagi slimajiem bērniem. Stipendijas pasniedza ALA sadarbības ar Latviju nozares vadītāja Kaija Petrovska un LBF vadītājs Andris Bērziņš.

Amerikas Latviešu Apvienība (ALA) ir organizācija, kas vieno ap 100 000 latviešu visā Amerikā. ALA palīdzība tiek piešķirta galvenokārt no individuālu ASV dzīvojošo latviešu – Otrā pasaules kara bēgļu ziedojumiem un testamentāriem novēlējumiem.

ALA sadarbība ar Latvijas Bērnu fondu (LBF) nozares „Sadarbība ar Latviju” ietvaros izveidojās 1994. gadā. Divdesmit viena sadarbības gada garumā ALA Latvijas ģimenēm un studentiem ir piešķīrusi vairāk kā 2,4 miljonus eiro.

ALA pārstāvis Ēriks Krūmiņš: „„Sadarbība ar Latviju“ nozare ir pati jaunākā ALA darbības nozare, kas tika izveidota pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu nogalē. 1994. gadā tā par savu prioritāti izvirzīja palīdzības programmu „Drošais Tilts“, kuras mērķis ir ārzemēs dzīvojošo latviešu iespēju robežās sniegt atbalstu un palīdzību grūtībās nonākušām ģimenēm un bezvecāku bērniem Latvijā.”

LBF vadītājs Andris Bērziņš: „ALA stipendijas, kas tiek pasniegtas programmas „Drošais Tilts” ietvaros, ir nozīmīgs atbalsts ģimenēm un studentiem. Ģimenes un studenti, kas saņem šīs stipendijas, tiek rūpīgi atlasīti un izvērtēti sadarbībā ar sociālajiem dienestiem. Amerikas latviešu piešķirtās stipendijas ir nozīmīga artava Latvijas nākotnē – tās ir ieguldījums jauno pilsoņu audzināšanā, izglītošanā. Bieži tās ir pozitīvs impulss un atspēriena punkts labākai nākotnei Latvijā. Tieši uz šiem jauniešiem un ģimeņu bērniem balstīsies mūsu valsts pēc desmit, divdesmit… gadiem.”

Daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm stipendijas tiek piešķirtas uz vienu vai diviem gadiem – ik mēnesi tie ir 316 eiro. Savukārt, ģimenes, kuras audzina smagi slimu bērnu mēnesī saņem 149 eiro. Studentiem stipendijas piešķir vienam mācību gadam, katra ir 1846 eiro liela un tiek izmaksāta divās daļās – mācību gada sākumā un pēc semestra sekmīgas nokārtošanas. Sekmīgie studenti stipendijas saņem sākot no otrā mācību gada līdz pat bakalaura grāda iegūšanai.

No jauna papildus šīs stipendijas 5.oktobrī pasniegtas 20 daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm (no Rīgas, Alūksnes, Kandavas pilsētām, no Riebiņu, Ventspils, Vecumnieku, Baltinavas, Daugavpils, Viesītes, Dobeles, Ozolnieku, Līvānu, Preiļu un Pļaviņu novadiem) 10 studentiem no daudzbērnu ģimenēm, bāreņiem (no Alūksnes, Rīgas, Jelgavas, Jēkabpils, Kuldīgas, Cēsīm, Daugavpils, Valmieras pilsētām)  un 3 smagi slimajiem bērniem (no Līvānu novada, kā arī no Rīgas un Kandavas pilsētām). Līdz ar to uz šo brīdi šādas stipendijas kopumā saņem 30 ģimenes, 10 studenti un 3 slimie bērni.

Sevišķu stipendiju pasniegšanu darīja fakts, ka tā notika Latvijas Nacionālās bibliotēkā skaistajā ēkā. Tā ir īpaša vieta ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī Amerikas latviešiem. Tādēļ pateicamies bibliotēkai par atbalstu uzņemot šīs ģimenes un studentus, kā arī Gaismas pils restorānam „Klīversala” par dāvināto kafijas pauzi!

Fotogrāfijas no stipendiju pasniegšanas pasākuma ir apskatāmas ŠEIT.

45 Responses

 1. Jānis Opincāns Said,

  Sveiki !
  Es esmu 12. klases skolnieks, kurš šogad pabeigs un iegūs vidusskolas izglītību. Sākot no nākamā gada vēlos studēt medicīnu LU vai RSU. Sakarā ar to, ka esmu no 10 bērnu ģimenes, esmu 3. bērns, vēlos lūgt Jūsu finansiālu atbalstu, lai es varētu sasniegt savus mērķus un iegūt izglītību Latvijā. Sakarā ar smago finansiālo stāvokli, Jūsu palīdzība būtu nozīmīgs atbalsts manas profesijas un izglītības iegūšanai. Paldies.

  Posted on May 18th, 2010 at 20:13

 2. LBF Said,

  Sveiks Jāni.
  Protams tas ir iespējams lūdzu sazinies ar LBF(Latvijas Bērnu fondu).
  Brīvības gatve 310 – 75,
  Rīga, LV – 1006
  Telefons: 67542072
  E-pasts: bernufonds@latnet.lv
  http://www.lbf.lv

  Paldies par sirsnīgo vēstuli.

  Posted on May 28th, 2010 at 7:53

 3. kārlis Said,

  Personīgi pazīstu vienu jaunietu, kam caur LBF tiek nodrošināta daļa no viņa mācībām nepieciešamā finansiālā atbalsta, un jāsaka, ka ir ļoti liels prieks vērlot viņa attīstību. Paldies Jums!

  Posted on January 15th, 2011 at 0:17

 4. Līga Said,

  Es vēlētos noskaidrot, vai gadījumā, ja esmu no 3 bērnu ģimenes , kas it kā neskaitās maznodrošināta, dēļ tā, ka viens no vecākiem vēl nav piešķīris sev bezdarbnieka statusu, bet otrs strādā un uztur ģimeni, man būtu iespēja pieteikties šai stipendijai. Manas intereses ir ļoti dažādas un arī aktīvi darbojos ārpus stundu laika, bet es uztraucos, ka sevis izvēlētajā skolā budžetā tikt nevarēšu , jo dažās vietās tāda pat nav, vai citās uz to ir ļoti liela konkurence, un tādējādi manas iespējas šajā skolā mācīties būtu ļoti samazinājušās.

  Posted on September 20th, 2011 at 18:48

 5. Latvijas bernu fonds Said,

  Sveika, Līga!
  Iespējams, ka vari saņemt stipendiju mācībām. Bet, lai precīzi varētu Tev atbildēt un izstāstīt kas ir jādara, lūdzu sazinies ar mums: tālruņa numurs 67542072.
  Ņem lūdzu vērā, ka stipendijas piešķiram sekmīgiem augstskolu studentiem sākot no 2.kursa.

  Posted on September 22nd, 2011 at 7:23

 6. Vasilisa Said,

  Labdien.
  Vēlētos noskaidrot, vai ir iespējams saņemt stipendiju, ja esmu no 6 bērnu ģimenes (visi mācās vai vēl ir ļoti maziņi) un ģimene arī neskaitās maznodrošināta, bet tomēr ir smags finansiālais stāvoklis, mācos augstskolā 3. kursā budžeta vietā, tagad skolas piešķir stipendiju tikai 10% studentu no kursā un tikai par atzimēm un es tajos 10% netiku.

  Posted on September 24th, 2011 at 14:18

 7. Latvijas bernu fonds Said,

  Labdien, Vasilisa!
  Ja esi sekmīga, tad tas varētu būt iespējams. Tam būtu nepieciešams iesniegums no Tavas puses un dažādas izziņas. Visu labāk varēsi uzzināt sazinoties ar mums telefoniski: 67542072.

  Posted on September 26th, 2011 at 7:23

 8. Baiba Said,

  Labdien! kāda būtu iespēja saņemt stipendiju trūcīgam 11. klases skolniekam?

  Posted on October 13th, 2011 at 16:14

 9. Latvijas bernu fonds Said,

  Labdien, Baiba!

  Šīs stipendijas tiek piešķirtas sekmīgiem 2.kursa studentiem. Citas stipendijas pagaidām nav pieejamas.

  Posted on October 14th, 2011 at 12:05

 10. Anna Said,

  Labdien!Man ir jautājums,kā īsti var iegūt šo stipendiju.Esmu bārene un vēlos mācīties tālāk-studēt ,bet zinu,ka bez stipendijas finansiāli to nespēšu pati pavilkt!

  Posted on March 27th, 2012 at 10:08

 11. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Anna!

  Vispirms jāsaka, ka šīs stipendijas tiek piešķirtas studentiem, kuri mācās 2., 3., 4…. kursā. Tev noteikti būs jāraksta pieteikums Latvijas Bērnu fondam un jāsagatavo dažādi dokumenti. Kā visu izdarīt vari uzzināt zvanot mums uz tālruņa numuru 67542072.

  Posted on March 27th, 2012 at 10:16

 12. Kristīne Said,

  Labdien!

  Esmu no maznodrošinātas ģimenes, šogad septembrī plānoju studēt, vai ir iespējams šo stipendiju iegūt arī 1. kursā?

  Posted on June 18th, 2012 at 9:01

 13. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Kristīne!

  Šīs stipendijas tiek piešķirtas sekmīgajiem studentiem tikai sākot no 2.kursa. Lai Jums veicas mācībās un aicinām vērsties pie mums šajā jautājumā, kad būsiet sekmīgi pabeigusi 1.kursu.

  Posted on June 18th, 2012 at 16:20

 14. Kristīne D. Said,

  Labdien!

  Vēlējs vaicāt, vai man būtu iespēja saņemt Jūsu piedāvāto stipendiju, ja man viens no vecākiem ir 1. pakāpes invalīds, bet otrs ir vienīgais darbspējīgais ģimenē ? Pati pašlaik esmu sekmīgi pabeigusi LU ĢZZF 1. kursu.

  Ar cieņu,
  Kristīne D.

  Posted on June 22nd, 2012 at 10:09

 15. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Kristīne!

  Tu vari pieteikties uz stipendiju, ja esi sekmīgi pabeigusi 1.kursu.
  Lūdzu augusta vidū piezvani mums un mēs Tev izstāstīsim kādi dokumenti ir nepieciešami no Tevis. Mūsu tālruņa numurs ir 67542072.

  Posted on June 25th, 2012 at 10:07

 16. Zane Said,

  Labdien!
  Sogad pabeidzu 12.klasi un vēlos studēt Latvijā , gribu iegūt augstāko izglītību! Bet ģimenes finanses ir ierobežotas. esmu no 3 bērnu ģimenes, lai gan abi vecāki strādā līdzekļi uz vienu cilvēku ir zem iztikas minimuma, turklāt vecākais bērns jau studē un liela naudas summa nonāk tur. aktīvi darbojos intrešu izglitības pulciņos un ari Nevalstiskajās organizācijās! Vai man būtu iespēja iegūt šo stipendiju?

  Posted on July 1st, 2012 at 20:17

 17. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Zane!
  Kā jau esam iepriekš rakstījuši – stipendijas tiek piešķirtas sekmīgajiem studentiem sākot no 2.kursa.

  Posted on July 2nd, 2012 at 9:12

 18. Kristīne D. Said,

  Labdien!
  Esmu iesūtījusi savu pieteikumu šai stipendijai, kad varētu gaidīt rezultātus ?

  Ar cieņu,
  Kristīne D.

  Posted on September 7th, 2012 at 7:42

 19. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Kristīne!

  Atbildi vari gaidīt uz septembra beigām.

  Posted on September 10th, 2012 at 11:04

 20. Kristīne D Said,

  Un kā paziņos ? Šeit mājaslapā vai sazināsies ar mani ?
  Vienkārši nejauši aizmirsu pievienot savu kontaktinformāciju, tikai adresi atstāju uz aploksnes.

  Ar cieņu,
  Kristīne

  Posted on September 10th, 2012 at 12:42

 21. Latvijas Bernu fonds Said,

  Kristīn – mums ir arī Tava e-pasta adrese. Bet, protams, atsūti lūdzu arī savu kontakttālruni uz e-pastu bernufonds @ latnet.lv

  Posted on September 10th, 2012 at 16:19

 22. Kristīne D Said,

  Labdien!

  Kā uzzināt stipendijas rezultātus ?

  Ar cieņu,
  Kristīne

  Posted on September 30th, 2012 at 15:18

 23. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Kristīne!
  Lūdzu piezvani uz mūsu biroju – 67542072.

  Posted on October 2nd, 2012 at 10:26

 24. Ieva Said,

  Labdien,
  vēlējos jautāt vai es varu pieteikties stipendijai arī tagad, vai arī man ir jāgaida nākamais gads pirms jaunā mācību gada, lai saņemtu stipendiju?

  Posted on October 13th, 2012 at 22:38

 25. Ieva Said,

  Labvakar,
  vēlējos jautāt vai Jūs atbildat uz visu cilvēku uzdotajiem jautājumiem? Vai arī ir zināmi kritēriji pēc kuriem vadoties Jūs izvērtējat kuram sniegt atbildi un kuram nē? Jo es Jums uzdevu jautājumu, taču atbildi uz to nesaņemu, kā arī mans komentārs tika dzēsts! Gaidīšu atbildi!
  Ar cieņu,
  Ieva.

  Posted on October 17th, 2012 at 19:39

 26. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Ieva!

  Atbildam uz visiem mums uzdotajiem jautājumiem. Kādu reizi sanāk atbildēt uzreiz, kādu reizi mazliet vēlāk. Neviens komentārs netiek dzēsts.
  Lai atbildētu uz Tavu jautājumu, vajadzētu zināt kurā kursā Tu šobrīd mācies? Jebkurā gadījumā pieteikties vari septembra sākumā, jo ir nepieciešama izziņa no augstskolas par sekmīgi pabeigtu iepriekšējo studiju gadu.
  Lai Tev veicas un gaidīsim Tavu pieteikumu!

  Posted on October 19th, 2012 at 10:02

 27. Ieva Said,

  Labvakar!
  Atvainojos, tik tiešām komentārs ne tika dzēsts. Diemžel interneta problēmu dēļ radās iespaids ka tas ticis izdzēsts.
  Es pati mācos 3.kursā bakalaura programmā un iepriekšējo gadu esu pabeigusi sekmīgi. Pati esu bārene, tāpēc būtu tiešām svarīga šī stipendija. Vēlējos zināt vai man tagad jāgaida nākamā gada septmebris, lai pieteiktos šai stipendijai?
  Ar cieņu,
  Ieva.

  Posted on October 21st, 2012 at 20:20

 28. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Ieva!
  Pieteikties jebkurā gadījumā var tikai septembra sākumā. Šogad kārtējās stipendijas jau ir piešķirtas un pasniegtas.
  Gaidīsim Tavu pieteikumu, zvanu nākošā gada augusta pašās beigās – septembra sākumā.
  Lai veicas mācībās!

  Posted on October 23rd, 2012 at 13:30

 29. Inese Said,

  Labdien,
  esmu no maznodrošinātas Latgalē dzīvojošas daudzbērnu ģimenes (četri bērni), bet stāsts nav par mani.
  Man ir māsa, kura studē par medmāsu .1.kursā P.Stradiņa medicīnas koledžā. Viņai ļoti patīk mācības, ir ļoti labi rezultāti, redzu, ar kādu degsmi viņa studē. Pirmajam viņas pusgadam biju atlikusi naudu no savām stipendijām, kas viņai garantēja iztiku, tālākais ir nezināms. Mūsu ģimenē, diemžēl, strādā tikai mamma, viņa ir pastniece un ienākumi ir gaužām mazi. Tēvam ienākumu praktiski nav. Vecākais brālis Latgalē jau kuro gadu nav spējīgs atrast algotu darbu. Es pati studēju doktorantūrā un savā darba vietā saņemu minimālos ienākumus, otra māsa studē 2.kursā un pārtiek no Vītolu fonda stipendijas. Vai šajā gadījumā māsa var pretendēt uz stipendiju?

  Posted on January 10th, 2013 at 8:32

 30. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Inese!

  Stipendijām var pieteikties studenti sākot no 2.kursa. Lūdzu piezvani šajā jautājumā mums uz biroju (67542072) un mēs Tev visu izstāstīsim.

  Posted on January 11th, 2013 at 13:09

 31. Antra Said,

  Labdien! Vai jūs piešķirat stipendijas arī topošajiem studentiem?
  Ja teiz tā, kā var pieteikties?

  Posted on April 5th, 2013 at 12:59

 32. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien!

  Stipendijas piešķiram tikai tiem, studentiem, kuri sāk/sāks sekmīgi studēt 2.kursā.

  Posted on April 8th, 2013 at 7:50

 33. Kristīne Said,

  Labdien!!
  Vēlos uzzināt auko vairāk par stipendiju?No septembra uzsākšu studijas 2 kursā, nāku es no daudzbērnu ģimenes, vecāki nestrādā uz doto brīdi.Man ir māsa kura mācīsies 7 klasē un brālis kurš mācīsies 3klasē, un vēl viens brālis mācīsies arodvidusskolā 3 kursā, bet vinjam jūlijā būs 18 gadi, vai man pastāv iespēja pieteikties stipendijai??

  Posted on June 26th, 2013 at 16:34

 34. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Kristīne!
  Jā, šāda iespēja pastāv.
  Lūk informācija kas jādara, lai to izdarītu: http://www.lbf.lv/lang/lv/archives/35
  Droši vari zvanīt uz mūsu biroju, ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi: 67542072.

  Posted on July 2nd, 2013 at 8:35

 35. Raivis Said,

  Labdien!
  Gribētu jautāt. Es mācos 12. klasē, esmu bārenis, māte ir pirmās grupas invalīde. Pašlaik saņemu 100 latus mēnesī + 45 par labām macībām. Vai es varēšu pieteikties šai stipendijai, kad būšu otrajā kursā? Un ja tā gadīsies, ka tikšu budžetā? Arī?
  Paldies.

  Posted on November 19th, 2013 at 19:26

 36. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Raivi!

  Jā, arī šajā gadījumā Tu varēsi pieteikties stipendijai.

  Posted on November 21st, 2013 at 9:50

 37. Everita Said,

  Labdien!
  Esmu 1.kursa studente, šobrīd mācos budžeta grupā, taču budžeta vietas ir ļoti, ļoti maz un janvārī norisinās rotācija un es nezinu vai būs iespējams noturēties kaut arī mācos labi. Ja izkristu no budžeta grupas, tad nāktos pamest augstskolu, jo nāku no maznodrošinātas ģimenes un esmu arī zaudējusi vienu apgādnieku (Tēvu). Vai palīdzība ir iespējama arī šādā gadījumā,ja sekmīgi pabeidzu 1.kursa 1.semestri? Un vai ir iespējams pieteikties kādai papildus naudiņai, jo arī šobrīd ir pavisam grūti izdzīvot – mēnesī saņemu apgādnieka zaudējuma pabalstu (45Ls mēnesī), 35 Ls maksāju par kopmītnēm pārējais paliek ēšanai un mamma nevar sniegt lielāku palīdzību par 20-30 Ls mēnesī.Esmu vērsusies arī sociālajā dienstā, taču viņi palīdzību sniegt nevar, jo augstākā izglītība Latvijā nav obligāta.. Sociālais dienests man atbildēja “…pati vainīga, ka nestrādā, bet mācies augstskolā”. Tāpēc vēršos pie Jums!
  No visas sirds vēlos mācīties un iegūt augstāko izglītību, taču diemžēl esmu nonākusi grūtībās..
  Paldies jau iepriekš par atbildēšanu vien.

  Posted on December 20th, 2013 at 18:05

 38. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Everita!

  Stipendijas tiek piešķirtas tikai sekmīgajiem studentiem sākot no 2.kursa.
  Tomēr piezvani mums, varbūt varēsim kā palīdzēt. Zvani darba dienās 67542072.

  Posted on December 21st, 2013 at 22:24

 39. Raivis Said,

  Everita, es arī esmu zaudējis tēvu, un man no Valsts atnāk 100 ls katru mēnesi ar pamatojumu “pensija”. Tas ir par tēvu. Varbūt, tevi sociālie māna. Jo es tieši pie viņiem rakstīju iesniegumu uz šīs naudiņas saņemšanu

  Posted on April 3rd, 2014 at 21:41

 40. Anda Said,

  Sveika!
  Vēlējos jums pajautāt. Ja students mācās 3.kursā augstskolā un nāk no bijušas daudzbērnu ğimenes, kur gandrīz visi bērni ir izauguši, bet ğimenē tēvs ir vienīgais strādājošais un nopelna tikai minimālo algu. Students jau vairākus gadus pats no savas nopelnītās naudas vasarā, bet līdzekļi ir par mazu. Kā arī apstākļu spiests strādā un paralēli mācās, apvienot ir grūtI, bet nekas cits neatliek. Plus vēl ir jābraukā tāls ceļš mājās.
  Kāda iespēja šim studentam būtu iegūt stipendiju?

  Posted on February 9th, 2015 at 13:58

 41. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Anda!
  Vispirms būtu svarīgi saprast vai runa ir par pilna laika studentu, jo šīs stipendijas tiek piešķirtas tikai sekmīgajiem pilna laika studentiem.
  Ja jā, tad jāuzraksta iesniegums LBF, kur būtu norādīts kādēļ izvēlēta konkrētā specialitāte, studenta sabiedriskās aktivitātes, detalizēti ģimenes apstākļi (t.sk. pārējo ģimenes bērnu vecumi) un cita Jūsuprāt būtiska informācija. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu varat piezvanīt mums: 67542072.

  Posted on February 17th, 2015 at 9:53

 42. Kristīne Said,

  Labdien,man ir pieci bērni,trīs skolnieki,vienam sākas obligātais bērnudārzs un mazais dzīvo mājās.Gribēju zināt vai arī mana ģimene var pieteikties kautkādam atbalstam. Pati tiko uzsāku strādāt,vīrs pensionārs un mājās pieskata mazo. Skolnieki ir teicamnieki,piedalās dažādos pasākumos(skolas un ārpus tās) trūcīgā statusu dažādu iemeslu dēl mums nedod. Esmu jau iepriekš jums rakstijusi,bet atbildi neesmu saņēmusi un kāds iesniegums ir jāraksta?

  Posted on August 12th, 2015 at 18:29

 43. Latvijas Bernu fonds Said,

  Labdien, Kristīne!
  Jums būtu jāatsūta iesniegums uz mūsu pasta (Brīvības gatve 310 – 75, Rīga, LV 1006) vai e-pasta (bernufonds @ latnet.lv) adresi. Iesniegumā lūdzu norādiet Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, kā arī kontakttālruni un aprakstiet Jūsu situāciju un vajadzību pēc palīdzības.
  Vai varat lūdzu precizēt uz kurieni sūtījāt savu iepriekšējo vēstuli? Noskaidrosim kādēļ Jums nav atbildēts.

  Posted on August 14th, 2015 at 13:19

 44. Elizabete Said,

  Labdien!
  Vēlos jautāt, vai vēl ir iespēja pieteikties uz Jūsu piedāvāto stipendiju, ja esmu sekmīgi pabeigusi LU RMK 1. kursu?
  Nāku no 8 bērnu ģimenes, esmu 4. bērns. Mani vecāki ir šķīrušies un visas rūpes par ģimeni ir uzņēmusies mamma,

  Posted on September 1st, 2015 at 12:15

 45. Latvijas Bernu fonds Said,

  Sveika, Elizabete!
  Vari pieteikties. Lūdzu iesniedz līdz 10.septembrim mums nepieciešamos dokumentus (tie ir minēti šīs sadaļas aprakstā). Ja ir kādi jautājumi, droši zvani mums uz biroju -67542072.

  Posted on September 2nd, 2015 at 11:41

Add A Comment