Twitter    Draugiem.lv    Facebook    Youtube    Flickr

Atbalsts ģimenēm

Posted by Latvijas bernu fonds On May - 6 - 2010

Latvijas Bērnu fonds ik gadu iespēju robežās atbalsta smagi slimo bērnu, daudzbērnu, maznodrošinātās, trūcīgās, audžuģimenes, ģimenes kuras nonākušas krīzes situācijā. Uzskatām, ka ir ļoti svarīgi sniegt atbalstu tieši ģimenēm, jo tās ir pamats bērna pilnvērtīgas personības veidošanā, attīstībā un izaugsmē neatkarīgi no veselības stāvokļa vai citiem apstākļiem.

Ikdienas darbā bieži mūsu uzmanības lokā nonāk ģimenes, kas nonākušās dažādās grūtībās. Diemžēl redzam, ka šīs ģimenes sarežģītajos finansiālajos apstākļos nespēj sniegt visu nepieciešamo pilnvērtīgai bērnu izglītošanai un audzināšanai. Tādēļ Latvijas Bērnu fonds vēlas atbalstīt tās kārtīgās, strādīgās un centīgās ģimenes, kuras pašu spēkiem cenšas veicināt savu bērnu izaugsmi un nodrošināt bērniem pēc iespējas piemērotāku vidi.

Atbalsts ģimenēm tiek sniegts arī sadarbībā ar Amerikas Latviešu Apvienību, par to vairāk varat uzzināt sadaļā STIPENDIJAS.

 

IMG_3015

2014.gads: atbalsts ģimenēm

2014.gadā sadarbībā ar vietējiem sociālajiem dienestiem 59 daudzbērnu ģimenes dažādos Latvijas novados saņēma Latvijas Bērnu fonda vienreizējās stipendijas EUR 300 apmērā, bet 14 ģimenes – EUR 200 apmērā. Stipendiju pasniegšanas pasākumus, kurus ģimenes apmeklēja kuplā skaitā un dažādās paaudzēs, vēl īpašāku padarīja sirsnīgie un skaistie koncerti ar komponista Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela dalību. Koncertu muzikālo programmu veidoja komponists Jānis Lūsēns. Kā arī katra ģimene līdz ar stipendiju, saņēma arī īpaši sarūpētas dāvanas.

4 Responses

 1. marika Said,

  Saasinoties ekonomiskai situacijai Latvija protams arī audžuģimenes tas ietekmē. Protams mes apzinamies ka paši šādu darbiņu uzņēmāmies, bet personīgi es pat šogad nevaru sagrabināt līdzekļus vasaras nomētnei bērniņam kurš iepriekšējā ģimenē ir cietis no vardarbības.Jo noskatoties kā šie bērniņi nemāk ienakt sabiedrībā kur ir augstasa prasības vienkarši sap sirds. Paldies ka ir sadas iespejas kur tiek apkopoti audžu ģimeņu kustibas

  Posted on May 20th, 2010 at 10:46

 2. Ramona Said,

  Piekrītu Marikai. Audzinu bāreni 13 gadus un ļoti izjūtu, ka šo gadu laikā kļuvis ļoti grūti, jo vajadzības bērnam augot ir stipri pieaugušas. Lūdzu soc. dienestā savam bārenītim palīdzību mācību līdzekļu iegādē, bet palīdzēt nevar, jo par nelaimi man pieder nepilns hektārs lauksaimniecības zeme 100 km no Rīgas. Esot jāpārdod. Man pukiam vajadzētu gultu, bet zemi pret gultu mainīt negribas!

  Posted on May 23rd, 2012 at 12:35

 3. GMH Said,

  Cien. Ramona, Jums ir iespēja savu zemi iznomāt, tādā veidā gūstot iespēju saņemt līdzekļus savu vajadzību apmierināšanai, zemi nepārdodot. Daudzām ģimenēm nav šādas iespējas, kāda ir Jums. Novērtējiet to, kas Jums jau ir, un rīkojieties.:)

  Posted on May 27th, 2012 at 13:27

 4. Dzintra Said,

  to GMH. Apbrīnojami, cik Jums tas sanāk vienkārši – iznomājiet zemi, iekasējiet naudu, nopērciet bērnam gultu! Bet ko darīt līdz tam brīdim, kad uzradīsies kāds, kas vispār vēlēsies tur to zemi iznomāt? Vai bērnam gadiem ilgi būs jāguļ uz grīdas, kamēr Latvijā sāksies tādi laiki, kad būs pieprasījums pēc zemes dažiem kvadrātmetriem, jo Ramonai jau nepieder vairāki hektāri zemes, kur kāds nomnieks varētu izdevīgi izvērst savu biznesu, uzsākot saimniecisko darbību.

  Posted on April 23rd, 2015 at 19:00

Add A Comment