Atbalsti

Nometnes

Vasaras nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām, vardarbībā cietušajiem un bērniem no audžu, aizbildņu, maznodrošinātām ģimenēm.

Uzzini vairāk

Akcija "Nepaej garām!"

Akcijas mērķis ir vākt līdzekļus aktuālajiem Latvijas Bērnu fonda projektiem, lai palīdzētu Latvijas bērniem un ģimenēm.

Uzzini vairāk

Pret vardarbību

Daudzi bērni cieš no situācijām, kas nav atkarīgas no viņiem pašiem, bet kurus rada apkārt esošie cilvēki – vecāki, skolas biedri, draugi un citi līdzcilvēki.

Uzzini vairāk

Talants Latvijai

Sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrību rīkots konkurss jaunajiem mūzikas skolu audzēkņiem no visas Latvijas.

Uzzini vairāk

Stipendijas

Ik gadu Fonds sadarbībā ar Amerikas Latviešu Apvienību piešķir stipendijas labām un centīgām, bet maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, studentiem no maznodrošinātām ģimenēm un studentiem bāreņiem. 

Uzzini vairāk

Glābējsilīte

Tas ir projekts bērna dzīvībai! Tāda bērna dzīvībai, kurš nav gribēts, nav gaidīts, nav mīlēts.

 

Uzzini vairāk

Atbalsts ģimenēm

Latvijas Bērnu fonds ik gadu iespēju robežās atbalsta smagi slimo bērnu, daudzbērnu, maznodrošinātās, trūcīgās, audžuģimenes, ģimenes kuras nonākušas krīzes situācijā.

Uzzini vairāk

Projekti

Latvijas Bērnu fonda īstenotie projekti dažādu finanšu instrumentu ietvaros.

Uzzini vairāk

Atbalstītāji

Latvijas Bērnu fonda lielāko projektu sadarbības partneri un atbalstītāji.

Uzzini vairāk
TU VARI palīdzēt?

Zvani uz mūsu ziedojumu tālruni
1 zvans = 1,42 eiro

9 000 64 84

Mēs ticam, ka Latvija attīstīties tikai tad, ja ikvienam mūsu valsts iedzīvotājam, gan pieaugušajiem, gan pašiem mazākajiem būs iespēja dzīvot drošā, sakārtotā un labvēlīgā vidē.

Mēs uzskatām, ka tas ir mūsu pienākums - sniegt atbalstu un radīt iespēju pozitīvām pārmaiņām to bērnu un jauniešu ikdienā, kuriem visvairāk nepieciešama palīdzība. Lai viņi augtu, mācītos un varētu droši raudzīties nākotnē.
Tāpēc atbalstām vienu no nozīmīgākajiem LBF projektiem, kas tiek īstenots jau kopš Fonda dibināšanas - vasaras atpūtas nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām. Šajās nometnēs bērni un jaunieši no visas Latvijas gūst iespēju satikties, apgūt radošās prasmes, kā arī mācās parūpēties paši par sevi un līdzcilvēkiem, jo ikdienā viņiem neklājas viegli.

Laura Keršule, LMT viceprezidente, valdes locekle

Rietumu Banka ir sākusi nodarboties ar labdarību pagājušā gadsimta 90. gados, būdama vēl salīdzinoši neliels, bet jau veiksmīgs uzņēmums. Kā uzskata bankas akcionāri, ja ir iespēja palīdzēt tur, kur tas ir nepieciešams, tad ir jāpalīdz.

Jo mēs visi pirmām kārtām esam cilvēki, dzīvojam vienā sabiedrībā, un tās labklājība ir mūsu kopējais uzdevums.

Pakāpeniski pieaugot palīdzības apjomiem, vairāk kā 10 gadu atpakaļ šīs darbības veikšanai tika nodibināts Rietumu Bankas labdarības fonds. Pašlaik fonds ik gadu izskata simtiem projektu, un tā sniegtais atbalsta apjoms ir vairāki miljoni eiro gadā. Mēs atbalstām projektus sociālajā jomā, medicīnā – īpaši bērnu veselības aprūpē, apkārtējās vides uzlabošanā un citas svarīgajās jomās, arī kultūrā un sportā.

Būtiski ir tas, ka pie mums nav birokrātijas. Vērsties Rietumu Bankas labdarības fondā ar jebkuru projektu ir ērti un vienkārši.

Inga Šīna, Rietumu Bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja

Paldies

mūsu draugiem
un atbalstītājiem!

Visas atsauksmes

Aktualitātes


Jauns palīgs cīņā ar Covid-19

Pārrausim Covid-19 izplatības ķēdi kopā un atvieglosim darbu mediķiem!

Lasīt vairāk

Arī šovasar rīkosim bezmaksas nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām

Neskatoties uz visādā ziņā neparasto pavasari, šovasar plānojam noorganizēt 19 nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām.

Lasīt vairāk

Amerikas latvieši dāvina Latvijas skolēniem 40 datorus,

lai bērniem Latvijā ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu pilnvērtīgas iespējas piedalīties attālinātajā mācību procesā, Amerikas Latviešu Apvienība organizēja ziedojumu vākšanas akciju.

Lasīt vairāk

Par sociālo dienestu un pakalpojuma sniedzēju darba organizēšanu vardarbības ģimenē mazināšanai.*

Lasīt vairāk
Ziņu arhīvs
Šī vietne, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai LBF portālā.
Vairāk info