Atbalsti

Paldies (atsauksmes)


Rietumu Banka ir sākusi nodarboties ar labdarību pagājušā gadsimta 90. gados, būdama vēl salīdzinoši neliels, bet jau veiksmīgs uzņēmums. Kā uzskata bankas akcionāri, ja ir iespēja palīdzēt tur, kur tas ir nepieciešams, tad ir jāpalīdz.

Jo mēs visi pirmām kārtām esam cilvēki, dzīvojam vienā sabiedrībā, un tās labklājība ir mūsu kopējais uzdevums.

Pakāpeniski pieaugot palīdzības apjomiem, vairāk kā 10 gadu atpakaļ šīs darbības veikšanai tika nodibināts Rietumu Bankas labdarības fonds. Pašlaik fonds ik gadu izskata simtiem projektu, un tā sniegtais atbalsta apjoms ir vairāki miljoni eiro gadā. Mēs atbalstām projektus sociālajā jomā, medicīnā – īpaši bērnu veselības aprūpē, apkārtējās vides uzlabošanā un citas svarīgajās jomās, arī kultūrā un sportā.

Būtiski ir tas, ka pie mums nav birokrātijas. Vērsties Rietumu Bankas labdarības fondā ar jebkuru projektu ir ērti un vienkārši.

Inga Šīna, Rietumu Bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja

Mēs ticam, ka Latvija attīstīties tikai tad, ja ikvienam mūsu valsts iedzīvotājam, gan pieaugušajiem, gan pašiem mazākajiem būs iespēja dzīvot drošā, sakārtotā un labvēlīgā vidē.

Mēs uzskatām, ka tas ir mūsu pienākums - sniegt atbalstu un radīt iespēju pozitīvām pārmaiņām to bērnu un jauniešu ikdienā, kuriem visvairāk nepieciešama palīdzība. Lai viņi augtu, mācītos un varētu droši raudzīties nākotnē.
Tāpēc atbalstām vienu no nozīmīgākajiem LBF projektiem, kas tiek īstenots jau kopš Fonda dibināšanas - vasaras atpūtas nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām. Šajās nometnēs bērni un jaunieši no visas Latvijas gūst iespēju satikties, apgūt radošās prasmes, kā arī mācās parūpēties paši par sevi un līdzcilvēkiem, jo ikdienā viņiem neklājas viegli.

Laura Keršule, LMT viceprezidente, valdes locekle

Atbalstām Latvijas Bērnu fondu, jo bērni dzīvē ir pats svarīgākais, kuros ir vērts investēt.

Jānis Zuzāns, SIA “Alfor” valdes priekšsēdētājs

 

airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem un mums ir patiess prieks, ka varam palīdzēt bērniem nokļūt uz ārstniecības un rehabilitācijas iestādēm Eiropā, Skandināvijā un NVS.

A/S "Air Baltic Corporation" kolektīvs

 

Tikai kopā mēs varam padarīt pasauli labāku, ikdienu gaišāku un dzīvi košāku!

SIA “Energoremonts Rīga” kolektīvs

 

Šī vietne, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai LBF portālā.
Vairāk info