Atbalsti

Vecāku prasmju aprūpēt un audzināt bērnu novērtēšanas un attīstīšanas motivācijas programmas izstrāde un ieviešana

Projekti


Multifunkcionāla atbalsta centra bērniem ar īpašām vajadzībām izveidošana

Paredzēts, ka jaunizveidotajā centrā bērniem ar īpašām vajadzībām tiks nodrošināta bezmaksas pieeja kvalitatīviem sociālajiem un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem.

Lasīt vairāk

Administratīvās kapacitātes stiprināšana vardarbībā cietušo bērnu un ģimeņu rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanā

Projekta mērķis: uzlabot 8 nevalstisko organizāciju kapacitāti sociālā rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanā vardarbībā cietušajiem bērniem un ģimenēm Latvijā un veicināt to līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā.

Lasīt vairāk

Audzināsim bērnu nevardarbīgi!

Projekta mērķis ir veicināt labklājību vardarbībā cietušo bērnu ģimenēs Latvijā, veicinot šo ģimeņu nevardarbīgas bērnu audzināšanas prasmes un attiecīgā sociālā rehabilitācijas pakalpojuma ilgtspēju institūcijās un dzīvesvietās.

Lasīt vairāk

Līdzdalības un pakalpojuma uzlabošana vardarbība cietušo 0 – 36 mēnešu veco bērnu sociālajā rehabilitācijā

Projekta mērķis: uzlabot 8 Latvijas nevalstisko organizāciju kapacitāti sociālā rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanā vardarbībā cietušajiem bērniem vecuma līdz 3 gadiem un veicināt šo organizāciju līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā.

Lasīt vairāk
Projektu arhīvs
Šī vietne, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai LBF portālā.
Vairāk info